fbpx

Оптимакс – природна доза оптимизам!

715.00 ден

За 2 купени производи – бесплатна достава

Категорија:

Опис

Екстракт од кантарион – 90 капсули.

Помага за: одржување на позитивно расположение, емоционален баланс и оптимална релаксација.

ТРАНСПОРТ ПО БРЗА ПОШТА Е 150 ДЕНАРИ.

ЗА СМЕТКА НАД 1000 ДЕНАРИ – ТРАНСПОРТОТ Е БЕСПЛАТЕН!

(време на достава во просек 3-5 работни денови)

 

Продуктите не ги испраќаме во странство.

Рецензии

Сеуште нема препораки.

Оценете го производот “Оптимакс – природна доза оптимизам!”

X
Добијте бесплатен пристап до нашиот неделен информатор